Pôžička ihneď

Akčná pôžičká ihneď

Obľúbená akčná pôžička, ktorú možno nájsť nielen u banky, ale predovšetkým u nebankových spoločností, ktoré prostredníctvom najrôznejších akcií, zliav a bonusov lákajú na využitie zvýhodnenej akčnej pôžičky. Ak uvažujete o tom, že si vezmete pôžičku, potom hľadajte tú v akcii.

výhody pôžičiek

Akcie, zľavy a bonusy

Medzi najčastejšie lákadlá, pre všetkých žiadateľov pôžičky, patrí zvýhodnenie úrokovej sadzby. Po nejakú krátku vopred stanovenú dobu má prinútiť nerozhodnutých žiadateľov, aby s pôžičkou neotáľali. Zaujímavou formou je tiež vrátenie časti úrokov ako odmenu za riadne a včasné splácanie, prípadne odpustenie posledných splátok. Spoločností ponúkajú aj vecné či iné bonusy v období prebiehajúcej akcie. Ďalšou formou sú tiež súťaže pre všetkých, ktorí si pôžičku zjednali. Akčné pôžičky sú v rebríčku obľúbenosti na popredných miestach.

Potrebujem vyššie sumy?

Možností je niekoľko. Bežné pôžičky nájdete v banke aj u nebankovek. Ak je potreba požičať desaťtisíce eur, prichádza na rad americká hypotéka, ktorá zvládne aj státisíce. Podmienkou je vlastniť nehnuteľnosť, ktorá poslúži ako zabezpečenie takejto pôžičky.

Až 6500 € ponúka Rýchla pôžička TU, jedná sa o rýchlu a ľahkú možnosť ako získať peniaze na čokoľvek bez dokladovania príjmu a to až na 84 mesiacov.

Pôžička pre všetkých

Mimo rýchle pôžičky pred výplatou, ktoré sú limitované svojou výškou do niekoľkých stoviek eur patrí k najčastejšie požičiavanej sume pôžička niekoľkých tisíc eur a to ako v bankovej tak nebankovej oblasti.

Prvá pôžička ZADARMO

Zaujímavé lákadlo pre tých, ktorým stačí len niekoľko stoviek eur na pár dní, najviac však na mesiac. Pokiaľ u vybraných poskytovateľov rýchlych SMS pôžičiek pred výplatou požiadate o prvú pôžičku, budete ju mať zadarmo (je potrebné sledovať akčnú ponuku). V praxi to znamená, že vrátite rovnaké časti, aké ste si požičali. Akcia sa viaže na splnenie podmienok riadneho splatenia.Všetky práva vyhradené. © 2014 - 2024 E-Pôžičky.sk, Ing. Radek Šmach
Bez písomného súhlasu prevádzkovateľa a autora je akékoľvek publikovanie, šírenie a kopírovanie textov a autorských fotografií zakázané.