Pôžička ihneď

Pôžičky na zmenku

Pôžičky na zmenku sú v dnešnej dobe veľmi žiadaným nebankovým produktom. Jednoduchá a rýchla pôžička pre všetkých bez dokladovania. Ide o jednoduchú formu pôžičky, keďže stačí na akýkoľvek kus papiera uviesť základné údaje a pôžička je platná. Ak zmenka spĺňa všetky zákonné požiadavky, je možné ju brať za cenný papier a obchodovať s ňou.

výhody pôžičiek

Pravidlá pre zmenky

Pôžičky na zmenku sú zásadné pre svoju obsahovú stránku. Nie forma papiera a zmenky všeobecne, ale len to, čo je na papieri napísané. Často sa uvádza príklad, kedy zmenka je platná, aj keď je napísaná na podtácky pod pivo. Naozaj záleží len na obsahu finančného dokumentu.

Vybavenie zmenky

Pôžička na zmenku je veľmi rýchlo odpísaným dokumentom. Stačí naspat všetky dôležité náležitosti a pôžička je na svete. Stačí predložiť občiansky preukaz, aby bolo možné dlžníka jasne identifikovať, a následne je možné pôžičku na jedinú stranu papiera spísať.

Jednoduchosť zmenky

Pôžička na zmenku je jednoduchá už zo svojej samotnej podstaty. Ide totiž o jediný papier, na ktorom sú špecifikované obe zmluvné strany, požičiavanie suma, dátum a miesto splatnosti. Nič viac na zmenke už byť nemusí. Žiadne zložité zmluvy, žiadne obchodné podmienky písané malým písmom. Pôžička na zmenku je transparentný úver, ktorý je možné získať veľmi ľahko.

Kto pôžičku poskytuje?

Pôžičky na zmenku poskytujú nebankový poskytovatelia a súkromné osoby. Zmenka ako nástroj na zabezpečenie úveru sa používa aj pri bankových úverov.Všetky práva vyhradené. © 2014 - 2024 E-Pôžičky.sk, Ing. Radek Šmach
Bez písomného súhlasu prevádzkovateľa a autora je akékoľvek publikovanie, šírenie a kopírovanie textov a autorských fotografií zakázané.