Pôžička ihneď

Pôžičky pre ženy na MD (materskej)

Ženy na materskej dovolenke (MD) vedia, ako je starostlivosť o dieťatko náročná a ako je drahá výbavička, ktorú musí každú chvíľu dopĺňať a obmieňať. A pritom je toto krásne obdobie tiež dobou, kedy rodina obracia každú korunu a nemôže si dovoliť nič navyše. Čo si počať, keď sa objaví mimoriadny výdavok? Najjednoduchší spôsob je vypomôcť si pôžičkou pre ženy na MD.

výhody pôžičiek

Podľa Vašich požiadaviek

Nebankovým spoločnostiam nevadí, že nemáte dostatočný príjem a pripravili si pre Vás pôžičku pre ženy na MD, ktoré môžu byť rýchlou injekciou v čase finančných problémov. Pôžičku si nastavíte podľa svojich potrieb, tzn., Že si zvolíte dobu splatnosti a výšku pôžičky na stránkach poskytovateľa, kde ihneď vidíte poplatky a celkovú splatnú sumu.

Rýchle vybavenie z domova

Pôžičky pre ženy na MD sú výnimočné v tom, že je celé vybavíte zo svojho domova, bez toho aby ste sa musela vzďaľovať od bábätka. Nepotrebujete ani vlastniť bežný účet, pretože si môžete vybrať výplatu peňazí zloženkou na ruku - stačí len čakať na zazvonenie a otvoriť kuriérovi. Ak si necháte peniaze poslať na účet, do niekoľkých hodín, maximálne do jedného dňa, je budete mať pripísané na účte.

Pôžičky pre ženy na materskej ako rýchla výpomoc

Materská dovolenka so sebou prináša nielen radosti, ale aj starosti a medzuje tie nepríjemnejšie najmä tých, za čo nakúpiť potrebné veci pre svoje deti. Pôžička pre ženy na MD Vám môže pomôcť, využívajte ju však s rozumom a len v najnutnejších prípadoch. Nie je nič horšie ako sa dostt do problémov práve v období materskej dovolenky.

Pôžičky až do 2000 eur

Ako žena na MD nemáte dokladovateľný príjem v dostatočnej výške, preto očakávajte ponuku skôr nižších súm. Do budúcej materskej Vám príde vhod krátkodobá pôžička vo výške pár stoviek eur s dobou splatnosti 30 dní, ktorú si môžete za poplatok predĺžiť. Pre financovanie väčších potrieb slúži pôžičky pre ženy do 2000 Eur s dobou splatnosti až niekoľkých mesiacov.

Pôžičky so zástavou nehnuteľnosti

Vysoké pôžičky už vyžadujú doloženie príjmu alebo poskytnutie záložného práva k nehnuteľnosti. Americká hypotéka so zástavou má tú výhodu, že nie je viazaná na konkrétny účel použitia a splátky si môžete rozvrhnúť až na 15 rokov. Výška pôžičky sa môže vyšplhať až do 70% hodnoty zastavanej nehnuteľnosti. Podstupovať ale stratu nehnuteľnosti môže byť pre mladú rodinu dosť rizikové.Všetky práva vyhradené. © 2014 - 2024 E-Pôžičky.sk, Ing. Radek Šmach
Bez písomného súhlasu prevádzkovateľa a autora je akékoľvek publikovanie, šírenie a kopírovanie textov a autorských fotografií zakázané.