Pôžička ihneď

Pôžička od súkromnej osoby

Potrebujete peniaze? Banka Vám nechce požičať? Tak ste tu správne. Pripravili sme pre Vás pôžičky od súkromných osôb, teda od skutočného človeka. Žiadne vymyslené spoločnosti, žiadne podvody a žiadne záludnosti. Jednoducho získate peniaze od človeka, ktorý má aktuálne voľné prostriedky k dispozícii. Celý proces je veľmi jednoduchý. Záleží len na Vás, akú formu pôžičky od súkromnej osoby zvolíte. Na výber máte niekoľko možností.

výhody pôžičiek

Požička od súkromnej osoby

Pôžička od súkromnej osôby je v dnešnej dobe skutočne jedinečnou príležitosťou, ako získať bezpečne peniaze a zbytočne neplatiť nebankovým spoločnostiam peniaze navyše. Pri tejto forme spolupráce získate peniaze od skutočnej osoby, bez poplatkov vopred a za jasných podmienok.

Pôžička od súkromnej osoby na zmenku

V prípade pôžičky od súkromnej osoby na zmenku, je zmenka využívaná ako nástroj zabezpečenia pôžičky. Podmienky sa dojednávajú individuálne medzi súkromným investorom a žiadateľom o pôžičku a následne žiadateľ podpisuje zmenku. Upozorňujeme, že sa jedná o pomerne rizikovú formu požičiavanie peňazí, preto dbajte na zvýšenú opatrnosť.

Pôžička od súkromného investora

Pôžička od súkromného investoroa je klasická pôžička, ako sme zvyknutí od bánk alebo nebankových spoločností. Dôležitý rozdiel je v tom, že investor chce svoju pôžičku vrátiť a je a je ochotný o podmienkach jednať. Pôžička od súkromného investora nie je tak striktná a tvrdá. Ide o veľmi solídnu pôžičku od preverených osôb, ktoré majú za cieľ dostať svoje peniaze späť a nie zruinovať Vašu rodinu.

Dôvody pre pôžičku od investora

Pôžička od súkromného investora je teda atraktívnou nielen z pohľadu solídneho prístupu, ale navyše u nej presne viete, kto a čo Vám požičiava. Nemusíte sa báť zložitých obchodných podmienok, pretože celá transakcia je podložená iba jednou prehľadnou zmluvou.Všetky práva vyhradené. © 2014 - 2024 E-Pôžičky.sk, Ing. Radek Šmach
Bez písomného súhlasu prevádzkovateľa a autora je akékoľvek publikovanie, šírenie a kopírovanie textov a autorských fotografií zakázané.