Pôžička ihneď

Pôžička pre nezamestnaných

Pôžička pre nezamestnaných je určená všetkým, ktoré postihla nečakaná strata zamestnania a potrebujú peniaze na prekonanie doby, než si nájdu novú prácu. Je to pôžička pre tých, ktorí nie sú schopní dokladovať svoje príjmy, čo sa najčastejšie požaduje v bankách. Pôžičku poskytujú vo väčšine prípadov nebankové spoločnosti. Tie neskúmajú tak podrobne Vašu životnú situáciu, a preto je dohodnutie pôžičky jednoduchšie.

výhody pôžičiek

Schvaľovanie pôžičky

Pre schválenie žiadosti o pôžičku je najdôležitejším kritériom bonita - to je schopnosť pôžičku splácať. U nezamestnaných býva problém doložiť príjem a to v praxi znamená zníženú bonitu. Poskytovateľ pôžičky skúma tiež žiadateľovu úverovú históriu a platobnú morálku a preto nahliada do registrov dlžníkov. Skúma sa aj možnosť zástavy nehnuteľnosti alebo iná forma ručenia. Pôžičky nižších súm nebývajú problém. Ak ide o vyššie sumy, je treba zástava nehnuteľnosti.

Pôžička má svoje riziká

Ak uvažujete o pôžičke je potrebná opatrnosť. Práve u nebankových pôžičiek pre nezamestnaných sa môžete dostať do problémov s poskytovateľmi, ktorí nie sú solídny a ve zmluvách často skrývajú rôzne poplatky. Pôžičky pre nezamestnaných majú mnoho variant, najčastejšia je pôžička bez potvrdenia príjmu.

Predovšetkým si hľadajte zamestnanie

Pôžička pre nezamestnaných nie je riešenie vašej momentálnej finančnej situácie. Je to len pomoc na krátku dobu a má zmierniť dôsledky nezamestnanosti. Zabezpečí financie len na krátke obdobie. Hľadajte predovšetkým zamestnanie alebo dočasné brigády, nech nezostanete úplne bez finančných prostriedkov. Dobrú prácu musíte intenzívne hľadať sami. K tomu môžete využiť rôznu inzerciu na prácu v novinách, rádiu alebo na internete. Existujú internetové portály, ktoré každý deň inzerujú nové pracovné ponuky. Vďaka jednoduchému vyhľadávanie podľa Vašich požiadaviek a kvalifikácia vám ľahko môžu pomôcť pri hľadaní nového miesta.

Pôžičky pre nezamestnaných bez registra

Pôžička bez potvrdenia príjmu pre nezamestnaných patrí k tzv. Rýchlej pôžičke, pretože je poskytovaná v priebehu niekoľkých minút. Ide o ponuky nebankových spoločností. Banky vždy vyžadujú doložiť příjem, a preto nezamestnaným nepožičia. Doloženie príjmu býva u nezamestnaných problém. Peniaze môžete použiť na čokoľvek.Všetky práva vyhradené. © 2014 - 2024 E-Pôžičky.sk, Ing. Radek Šmach
Bez písomného súhlasu prevádzkovateľa a autora je akékoľvek publikovanie, šírenie a kopírovanie textov a autorských fotografií zakázané.