Pôžička ihneď

Ušetrite na povinnom zmluvnom poistení bez pôžičky

Auto je najdrahší člen domácnosti, do ktorého mesačne investujeme na jeho prevádzku a údržbu. Každý majiteľ registrovaného motorového vozidla navyše musí uzavrieť a platiť povinné zmluvné poistenie. Táto poistka slúži na pokrytie škôd, ktoré spôsobí vlastník vozidla. Dobrou správou je to, že sa na ňom dá výrazne ušetriť. Ako na to?

výhody pôžičiek

Využite ponúk poisťovní

Na internete nájdete porovnávače povinného zmluvného poistenia a po vyplnení údajov k vozidlu Vám v priebehu niekoľkých minút vygenerujú niekoľko ponúk od jednotlivých poisťovní za zvýhodnené ceny. Povinné zmluvné poistenie Vám taktiež zlacnie vernostnej akcie poisťovní. Ak si u nich dohodnete viac druhov poistenia, môžete získať zľavu 5 až 10% na tomto serveri.

Vyberte si platiť raz ročne

Výšku povinného zmluvného poistenia Vám zníži uzatvorenie zmluvy cez internet a výber frekvencie platenia poistného raz ročne. Usporiť môžete až 25%, než keby ste toto zákonné poistenie vybavovali na pobočke. Peniaze ušetríte aj pri platbe bankovým prevodom alebo kartou. Možno dojednať aj na pôžičku, ale nie je to moc rozumné, pretože pôžička ručenie predražuje.

Jazdite bez nehôd

Za každý rok bez nehôd získate zľavu 5% z ceny poistného. Maximálna zľavy na PZP dosiahnete po 120 mesiacoch bezeškodného priebehu, a to až vo vyššie 60%. Na túto zľavu môžete dosiahnuť aj ako čerstvý vodič za podmienok, že si necháte previesť bonusy od rodinného príslušníka.

Pristúpte na spoluúčasť

Považujete sa za dobrého vodiča? PZP sa Vám zlacnie, keď sa budete podieľať na vyplatenie odškodného v prípade nehody. Uvažujte o tom vtedy, keď auto používate iba na krátke cesty alebo na prepravu po meste.

Uzavrite poistenie vo vhodný čas

Poisťovne prichádza na jar a na jeseň so zľavami na PZP a so zaujímavými akčnými ponukami, naopak v lete a v zime je po poistení najväčší dopyt a ceny sú na svojom vrchole.Všetky práva vyhradené. © 2014 - 2024 E-Pôžičky.sk, Ing. Radek Šmach
Bez písomného súhlasu prevádzkovateľa a autora je akékoľvek publikovanie, šírenie a kopírovanie textov a autorských fotografií zakázané.